p1_big
ЕАВ 3
10.10.2015
IMAG0263[1]
Магнітний активатор МВ-1
11.10.2015
Show all
водоочистители воды
водоочистители воды

ЕАВ-6 Жемчуг

7,500.00 грн.


Описание

Маса, не більше: 4 кг
Гарантія: 1 рік

Електроактиватор типу ЕАВ для очищення, знезараження та насичення води киснем на 6 літрів. Рекомендується для сім’ї до 4 чоловік.

Електроактиватор води «ЕКОВОД» є фільтром наливного типу. Відмінною особливістю ЕАВ є те, що звичайна вода з Вашого крана перетворюється на очищену від шкідливих солей різних металів, у тому числі і важких, від шкідливих органічних сполук, одночасно знищуються всі мікроорганізми, вода набуває біоенергетичного потенціалу, насичується іонами кисню, що робить її оздоровчою. ЕАВ недорогі, надійні, довговічні, прості в експлуатації та не мають витратних матеріалів, що потребують постійної заміни. Єдиний елемент, який згодом зношується — це електрод, заміна цього елемента може знадобитися через 1-2 роки.

Для приготування води у всі камери наливається звичайна вода з-під крана або іншого джерела. Анодна камера заповнюється повністю, а катодні заливаються на 2 см менше (на два пальці). Потім апарат накривається кришкою і вмикається у мережу — загориться червона лампочка. Коли вода досягне потрібної якості, фільтр автоматично вимикається та починає грати мелодія. Час очищення води може тривати від 30 хвилин до півтори години, залежно від рівня забруднення.

Переваги водоочисника фірми «Ековод»:

  • В апараті є датчик контролю якості, який відключає його при досягненні потрібних параметрів обробки води та включає звуковий сигнал;
  • Не потрібно жодних витратних матеріалів (картриджів, фільтрів та ін.) за весь період експлуатації;
  • При кожному приготуванні води споживач бачить кількість осаду з води та виливає його у каналізацію;
  • Забезпечується 100% якість води за повної електробезпеки;
  • Поліпшується інформаційна якість води, так як стара «пам’ять», що містить негативні відомості, повністю стирається. Тому готуйте та вживайте воду з гарним настроєм;
  • Вода має підвищену насиченість киснем;
  • Католіт є сильним радіопротектором, що захищає людину від радіоактивного забруднення. Тому ця вода необхідна кожному, хто живе у зоні підвищеного радіоактивного зараження.

Технічні характеристики:

Ресурс – 10000 л
Продуктивність — 6 л/год
Напруга живлення — 220В
Середня потужність споживання – 0,9 кВт

Ступінь очищення:

від солей жорсткості – до 60%
від заліза, цинку, свинцю, нітратів (католіт) – до 60%
від нітритів – 98%
від мікроорганізмів – 100%
Після закінчення 1-3х років роботи електроактиватора — зношується тільки електрод, який можна купити у нас в інтернет-магазині і замінити.

Отзывы (0)

Обзоры

Отзывов пока нет.

Добавьте первый отзыв “ЕАВ-6 Жемчуг”

ПО ВСЕМ ВОПРОСАМ ЗВОНИТЕ: (044) 236-02-10, (044) 236-45-40, (050) 334-11-18
Hello. Add your message here.