Продукция

солевые добавки
Натрій (Na2SO4 Натрій сірчанокислий)
18.10.2015
солевые добавки
Кальцій (CaCl2 Кальцій хлористий)
18.10.2015
Show all
солевые добавки

Магній (MgSO4 Магній сірчанокислий)

50.00 грн.


Нет в наличии

Категория: .
Описание

Магній сірчанокислий ― MgSO4

Маса, не більше: 50 г

Сіль 150 мг. розчиняти в 1 л. питної електроактивованої води. 1 грам ― 1/4 чайної ложки.

Магній активізує ферменти, що регулюють вуглеводний обмін, стимулює утворення білків, регулює зберігання та вивільнення енергії в АТФ, знижує збудження в нервових клітинах, розслаблює серцевий м’яз.

Магній бере участь в утворенні високоенергетичних зв’язків та доброго функціонування натрій-калієвої системи. З його допомогою забезпечується проникність мембрани і регулюється циркуляція іонів, яка відіграє важливу роль при м’язовому скороченні, необхідний для нормального формування кісток і зубів.

Калій потрібен для нормальної роботи м’язів, бере участь у вивільненні енергії з глікогену і вуглеводів організму.

У разі нестачі магнію підсилюється провідність і збудливість нервових волокон. Дефіцит магнію найчастіше пов’язаний з хронічним перенапруженням, стресами, інтоксикацією, при наявності діабету і хвороби нирок, радіоактивним опроміненням надмірним споживанням кави, алкоголю.

При нестачі магнію організм схильний до виникнення захворювань серцево-судинної системи, гіпертонічною і сечокам’яної хвороби, судом у дітей, підвищує ризик виникнення онкології, посилює променеву хворобу. Дратівливість, стомлюваність, порушення сну, перебої в роботі серця та запори ― наслідок нестачі магнію в організмі.

Отзывы (0)

Обзоры

Отзывов пока нет.

Добавьте первый отзыв “Магній (MgSO4 Магній сірчанокислий)”

ПО ВСЕМ ВОПРОСАМ ЗВОНИТЕ: (044) 236-02-10, (044) 236-45-40, (050) 334-11-18
Hello. Add your message here.