Продукция

ajnj
Універсальний пом’якшувач води ЕАВ-6Жемчуг AS з анодом Si99,99%
09.11.2021
еа3
Графітовий електрод для водоочисника Ековод ЕАВ-3
17.12.2021
Show all
еа6

Графітовий електрод для водоочисника Ековод ЕАВ-6 Жемчуг

1,500.00 грн.


Описание

Графітовий електрод для апаратів Ековод успішно справляється зі своїм завданням з електролізної обробки води та отримана вода зберігає всі свої унікальні властивості:

  • відбувається насичення води іонами кисню;
  • вода очищається від мікроорганізмів, солей жорсткості та важких металів;
  • після електроактивації аноліт має водневий показник pH — 3, а окиснювально-відновний потенціал — від +350мВ до +1000мВ.

В анодній камері, в якій розміщено графітовий електрод, виходить антимікробний розчин нового типу – електрохімічно активований аноліт. Ця вода має антисептичні, антиалергічні, підсушуючі, протиглисті, протисвербіжні та протизапальні властивості.

При роботі з графітовим анодом можливе потемніння води внаслідок його виробітку. Це свідчить про те, що з електроду потрібно змити зруйнований до молекулярного рівня графіт. Для цього потрібно анодну (середню) камеру заповнити теплою водою на 3/4 (так щоб при зануренні рук у камеру вода не потрапляла на кріплення анода), потерти анод губкою або щіткою, після чого злити воду. Повторити процедуру двічі-тричі.

Порівнюючи графітовий та кремнієвий анод Si99,99% є відмінності:

Анод С – не насичує воду іонами кремнію;
Значно менший термін експлуатації вуглецевого аноду С (1-2 роки) від аноду Si99,99% (5-8 років);
Але, є й одна перевага анода С перед кремнієвими анодам: — Значно скорочується час між приготуванням води: для кремнієвих електродів потрібно не менше 1,5 години перерви між запусками приладу в роботу, а для графітового – 30-40 хвилин! Для отримання більшого обсягу електроактивованої води це дуже важливий момент!

Кожен анод має свій сертифікат якості! У комплект також входить кріплення з нержавіючої сталі марки A4.

Ми не просто продаємо електроактиватори та електроди до них, а надаємо грамотний сервісний супровід власної продукції. Якщо ви хочете забезпечити себе по-справжньому чистою та смачною водою, співпрацюйте з нами!

Отзывы (0)

Обзоры

Отзывов пока нет.

Добавьте первый отзыв “Графітовий електрод для водоочисника Ековод ЕАВ-6 Жемчуг”

ПО ВСЕМ ВОПРОСАМ ЗВОНИТЕ: (044) 236-02-10, (044) 236-45-40, (050) 334-11-18
Hello. Add your message here.