Продукция

водоочистители воды
ЕАВ-6 Жемчуг з блоком
29.10.2015
кран
Кран для ЕАВ 6 (Україна)
07.03.2017
Show all
sds-removebg-preview
йод концентрат
йод концентрат

Йодіс-концентрат 40 мг/дм3

185.00 грн.


Категория: .
Описание

Маса, не більше: 0,5 л

Здоровим людям приймати по 1 ч. л. на склянку електроактивованої питної води, що випивається за 30 хв. до сніданку, за наявності захворювань — за рекомендацією фірми «ЕКОВОД»

«Йодіс-концентрат» є високоякісною мінеральною водою, збагаченою за спеціальною технологією багатоатомними іонами йоду. (Технологічний патент № PCT/UA, 99/00020, м. Женева, Швейцарія, 22.08.2001)

Загальна мінералізація: 0,4 – 0,8 г/дм3.

Хімічний склад:

Натрій + Калій 10 -100
Магній 10 -100
Кальцій 50 — 150
Хлориди <50
Сульфати <50
Гідрокарбонаи 300 — 600
Органичні речовини <30

Особливості продукту:

 • продукт не токсичний;
 • легко розчинний;
 • хімічно та мікробіологічно стабільний;
 • технологічний у виробництві йодованих напоїв, питної води та продуктів харчування, у т.ч. та в домашніх умовах (доведено інститутами)

Форма випуску: Вода з концентрацією біологічно активного органічного йоду 10 – 40 мкг/дм3.

Призначення: Усунення та профілактика захворювань, спричинених йододефіцитом; нормалізація йодного статусу; радіопротектор.

Показання для застосування:

При прояві ознак йодної недостатності:

 • Ендокринні: порушення функцій щитовидної залози, зоб, порушення метаболічних процесів та теплообміну, цукровий діабет;
 • Імунодефіцитні: приватні інфекційні та застудні захворювання; ослаблення імунітету;
  Кардіологічні: атеросклероз, стійкий до лікування дієтою та ліками; аритмія, при якій застосування спеціальних препаратів не дає відчутного і тривалого ефекту; підвищення діастологічного (нижнього) тиску через набряклість судинних стінок.
 • Анемічні: зниження рівня гемоглобіну у крові, у якому лікування препаратами заліза дає лише скромний результат.
 • Остеохондрозні: слабкість та м’язові болі в руках; грудний та поперековий радикуліт, при яких традиційне лікування неефективне.
 • Набряки: набряки навколо очей або загальні, при яких прийом сечогінних препаратів посилює стан, формуючи залежність від них.
 • Бронхолегеневі: набряклість дихальних шляхів, що призводить до хронічного бронхіту та ГРЗ.
 • Дерматологічні: випадання волосся, зміна зовнішнього вигляду та властивостей волосся та шкіри, тривале загоєння пошкоджень шкірного покриву.
 • Гінекологічні: порушення менструальної функції, нерегулярність місячних, інколи їх відсутність; безпліддя; мастопатія; роздратування та тріщини сосків.
 • Соматичні: стомлюваність, непереносимість холоду та тепла, діарея або запор, зміна ваги, тремор, сонливість, млявість, погіршення пам’яті та уваги, поява частих головних болів.
 • Психічні: дратівливість, пригнічений настрій, забудькуватість, напади незрозумілої туги, зниження інтелекту, депресія, внутрішній занепокоєння, психічна лабільність. Уповільнення фізичного та інтелектуального розвитку у дітей.

Найбільш небезпечні захворювання, що викликаються недоліком йоду в організмі: чоловіче і жіноче безпліддя, викидні, народження мертвих дітей, передчасні пологи, глухонімота, розумова відсталість (брак йоду знижує розумові здібності навіть у зрілому віці), гострі психічні захворювання.

Протипоказання: не можна застосовувати при гіперфункції щитовидної залози (хворим, яким протипоказаний йод у будь-якій формі, що стоять на обліку у ендокринолога).

Спосіб застосування та дози: Йодис-концентрат приймати внутрішньо шляхом додавання в перші страви, молочні каші, молоко, йогурт, воду, соки, компоти, чай, каву і т.д. Додавати безпосередньо перед вживанням в індивідуальний посуд. Не залежить від їжі. Термостабільний.

Взаємодія з лікарськими препаратами: Завдяки своїм органолептичним властивостям взаємодіє з будь-яким препаратом без його відторгнення, має універсальність застосування, хороший природний стабілізатор, тому підвищує ефективність прийнятих препаратів на 30%.

Побічні ефекти: Не виявлені. Передозування біологічно активним йодом неможливе. Чи не викликає гіпертиреоз.

Термін придатності до споживання: 12 місяців.

Умови зберігання: Тримати в темному місці при температурі 5 С-20 С.

Отзывы (0)

Обзоры

Отзывов пока нет.

Добавьте первый отзыв “Йодіс-концентрат 40 мг/дм3”

ПО ВСЕМ ВОПРОСАМ ЗВОНИТЕ: (044) 236-02-10, (044) 236-45-40, (050) 334-11-18
Hello. Add your message here.