Продукция

мяч магн
Магнітний м’яч для пральної і посудомийної машини Eco-Life
07.11.2018
p1_big
ЕАВ 3 Блок
17.09.2019
Show all
Мяч силь

Кулька для прання з сріблом «Silver Wash Ball»

380.00 грн.


Правильная стирка с шариком SiverWashBall

Шарик предназначен для применения в бытовых стиральных машинах, а также для ручной стирки. Во время стирки SilverWashBall выделяет ионы серебра (Ag+), которые эффективно уничтожают большинство патогенных микроорганизмов в стиральной машине и на тканях. Это резко снижает риск передачи инфекций через белье и одежду, а также устраняет основные причины неприятных запахов.

Описание

Правильне прання з кулькою SiverWashBall

Кулька призначена для застосування в побутових пральних машинах, а також для ручного прання. Під час прання SilverWashBall виділяє іони срібла (Ag+), які ефективно знищують більшість патогенних мікроорганізмів в пральній машині і на тканинах. Це різко знижує ризик передачі інфекцій через білизну і одяг, а також усуває основні причини неприємних запахів.

Ваше білизна після прання може пахнути свіжістю, але не дайте себе обдурити помилковому почуттю чистоти. Відмова від високих температур прання і «суворих» миючих засобів часів наших бабусь, може бути небезпечним для нашого здоров’я. Сучасні «м’які» пральні порошки, а також низькі температури (40 градусів і менше) не знищують потенційно небезпечні бактерії, а тільки змивають частина з них. В одному з досліджень було показано, що білизна після прання містить всього на 14% менше мікробів, ніж до прання.

Більш того, в пральних машинах мікроорганізми можуть успішно розмножуватися і передаватися з заражених речей на чисті, з кожним наступним пранням.

Потенційно небезпечним є наявність великої кількості патогенних мікроорганізмів на предметах, які безпосередньо контактують з тілом людини ― на нижній білизні, рушники, постільній білизні та інших.

Найчастіше в пральних машинах «живуть» бактерії кишкової палички, золотистого стафілокока, фекальні бактерії, грибки, рідше стрептококи, синьогнійна паличка, клебсієла пневмонії, сальмонела, лістерія, деякі віруси. «Багато хто з нас є стійкими до таких інфекцій, але якщо імунітет знижений, наприклад у дітей і літніх людей, це може призвести до серйозних проблем».

Німецькі дослідники довели взаємозв’язок між забрудненням одягу золотистим стафілококом, і виникненням інфекцій сечовивідних шляхів, а також пневмонії. Крім цього, стверджується, що в зимовий час норовірус може легко поширитися в сім’ї через пральну машину, якщо не використовуються високі температури прання.

Щоб знизити ризики зараження, мікробіологи рекомендують прання при температурі не менше 60°C і не рідше 1 разу в місяць, – при 95°C. Або, як альтернатива високотемпературним прання, обов’язкове використання дезінфікуючих засобів.

Під захистом срібла

Срібло давно відомо як антибактеріальний препарат широкого спектра дії, ефективний проти більше 650 видів бактерій (серед яких стафілококи, стрептококи, бактерії дизентерії, кашлюку, дифтерії, холери, черевного тифу, кишкової палички, туберкульозу, сальмонели, сибірської виразки і багато інших).

Іонне срібло інактивує вірус імунодефіциту протягом трьох годин, втім як і віруси грипу, ГРВІ, герпесу, гепатиту B і C, папиломавирус, норовірус і деякі інші. До того ж срібло проявляє виражену бактеріостатичну активність, пригнічує розмноження грибків, найпростіших, пилових кліщів.

Також срібло унікальна ще й тим, що, маючи високу біоцидних ефективність, в той же час абсолютно нешкідливо для людини і тварин (при зовнішньому застосуванні). В даний час препарати з сріблом активно застосовується в якості дезинфікуючого засобу, при лікуванні опіків і ранок, захворюваннях шкіри, при лікуванні і профілактиці грибкових інфекцій.

М’ячик для прання з сріблом

При пранні з кулькою SilverWashBall, вода насичується іонами срібла, достатньою для ефективного знищення патогенних мікроорганізмів концентрації, що забезпечує гігієнічно чисте прання навіть у холодній воді. Це особливо важливо при пранні виробів з делікатних тканин, не призначених для кип’ятіння, але пред’являють високі вимоги до стерильності (таких як, наприклад, жіноча білизна).

Крім цього, частина іонів срібла проникає глибоко до волокнам, і залишається на тканинах. Все що Ви перете, використовуючи SilverWashBall, набуває антибактеріальну активність, вже після першого прання. Срібло на тканинах тепер може перешкоджати розмноженню і знищує бактерії, знижуючи їх кількість на більш ніж 99,9 %. Ця здатність зберігається при носінні одягу до 7 днів, «у шафі» ― до 10 тижнів. І при кожній наступній пранні, природна сила іонного срібла поновлюється.

Одяг з антибактеріальною обробкою сріблом, особливо рекомендується для персоналу лікарень, спортсменів, а також людям які страждають на алергію, чутливою шкірою, діабетом, різними шкірними захворюваннями.

Анти-запах

Запах неминуче з’являється, як тільки свіжий піт, який сам по собі не має запаху, починає розкладатися бактеріями. Завдяки тривалому антибактеріальній ефекту, прання з SilverWashBall значно зменшує утворення неприємного запаху одягу.
Економія

Тепер не потрібно кип’ятіння, щоб позбутися від мікробів. Низькі температури прання знижують знос пральної машини і білизни.

З SilverWashBall одяг довше залишається свіжою. Ви можете прати рідше і при більш низькій температурі. Ви витрачаєте в середньому в 2 рази менше електроенергії, на 30% менше води і миючих засобів.

Дослідження показали, що без бактеріального забруднення на 10-15% збільшується довговічність тканин. Ваш одяг служить довше, зберігаючи первинний вигляд.

Кулька SilverWashBall турбується про Ваш комфорт та здоров’я.

Техничні характеристики

— Склад: поліпропілен, еластомер, нейлон, срібло 99,9%

— Кількість срібла: 1,8 +/- 0,05 р.

— Температура прання: 15-60 °C

— Ресурс: не менше 800 прань

Гарантія 18 місяців від дати продажу

Отзывы (0)

Обзоры

Отзывов пока нет.

Добавьте первый отзыв “Кулька для прання з сріблом «Silver Wash Ball»”

ПО ВСЕМ ВОПРОСАМ ЗВОНИТЕ: (044) 236-02-10, (044) 236-45-40, (050) 334-11-18
Hello. Add your message here.